Prawa autorskie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania czy rozpowszechniania jakichkolwiek danych dostępnych na stronach internetowych  ETER Sp. z o. o., podlegają ochronie, w szczególności na podstawie przepisów Ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych. Ewentualne wykorzystywanie danych dostępnych na stronach internetowych  ETER Sp. z o. o.. w celach niekomercyjnych i/lub komercyjnych, odbywać się może jedynie po uprzednim pisemnym wyrażeniu zgody przez osobę reprezentującą  ETER Sp. z o. o.. Wszelkie zapytania w tej sprawie prosimy kierować na adres email.

Odpowiedzialność

Niniejszy serwis internetowy ma charakter informacyjny.  ETER Sp. z o. o. dokłada wszelkich starań, aby prezentowane dane były możliwie kompletne i aktualne. ETER Sp. z o. o. nie udziela gwarancji odnośnie dostępnych w serwisie treści oraz nie ponosi odpowiedzialności za bezpośrednią lub pośrednią szkodę wynikającą z korzystania z zasobów serwisu, a w szczególności za utracone korzyści. ETER Sp. z o. o. nie odpowiada za zawartość zewnętrznych witryn internetowych, do których mogą prowadzić odnośniki zawarte w serwisie www.eter.com.pl
ETER Sp. z o. o.  zastrzega możliwość wprowadzania zmian w treści serwisu w dowolnym czasie i zakresie, bez powiadamiania o tym użytkowników tego serwisu.